Ana Sayfa  |   Oyunlar  |  Oyuncular  |  Haberler  |  Oyun Programı  |  İletişim  |  Ziyaretçi Defteri
 
Arapsaçı, Kocaeli Üniversitesi'nde...
Tiyatro Dünyası Oyuncuları, Arapsaçı oyunu ile 31 Mart Pazar saat 15:00'de Kocaeli Üniversitesi öğrencileriyle buluşuyor.

Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından organize edilen 6. KALE etkinliği finalinde öğrenciler ve katılımcılar Arapsaçı oyununda buluşacaklar.

31 Mart Pazar saat 15:00 - İzmit Sabancı Kültür Merkezi

Aşağıda etkinliğin basın bültenini bulabilirsiniz...

6. KALE

KALE, Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından Mühendislik ve İktisadi İdari Bilimler Fakülteleri başta olmak üzere tüm üniversite öğrencilerine hitap eden ve her yıl farklı güncel konularla düzenlenen bu yıl 28 - 31 MART 2013 tarihlerinde 6.sı yapılacak olan bir kişisel gelişim organizasyonudur.

Her sene kendini geliştirerek ilerleyen KALE Eğitim Seminer Organizasyonu bu yıl da ulusal alanda etkinliğini sürdürüyor. Bilgi paylaşımına değer veren akademisyenler ve şirket yöneticilerinin konuşmacı olarak katılacağı ve entelektüel gelişime önem veren öğrencilerin olacağı dev organizasyonumuz 1000 kişilik katılımla gerçekleşecektir.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK KALE’DE KONUŞULACAK

Sürdürülebilirlik; belirgin olarak ortada olan bir varlığın yıllarca, nesillerce devam etmesidir. Bu bağlamda sürdürülebilirlik dallanmaktadır; Çevresel sürdürülebilirlik, Ekonomik sürdürülebilirlik, Sosyopolitik sürdürülebilirlik. Hangi çeşit sürdürülebilirlik olursa olsun, dünyadaki kritik noktalarda bulunan karar vericiler yaratıcı düşüncenin ve inovasyonun sürdürülebilir kalkınma için olmazsa olmaz olduğunu her fırsatta dile getirmektedirler. Biz de bu kritik noktadaki liderleri ve öncü olan büyük firmalardan gelecek konuşmacılarımızı KALE'de buluşturacağız. Bu firmaların ekonomik olarak sürdürülebilirliklerini sağlarken, aynı zamanda çevresel sürdürülebilirlik açısından ne denli duyarlı olduğunu öğreneceğiz.Yayın Tarihi: 3/29/2013
 
Devam Eden Oyunlar
 

Lillian'ın İtirafları

Hangisi Karısı

HEMEN BİLET ALIN  Tiyatro Kursu Başlıyor!
Çalışanlara yönelik hobi sınıfı!

Bizi Takip Edin  Arapsaçı Tanıtım Klibi  

 
Webmaster: Can Törtop